NPC

Dawny Królewski Uniwersytet
Edukacja, ochrona dzieł i wsparcie twórczości mieszkańców.

Moderator: Ludwik Bourbon

Marietta della Veronese

Re: NPC

Postautor: Marietta della Veronese » 21 mar 2017, 10:49

Euzebiuszu, po co te nerwy :p
Przyznam, że Karta Najemnych Pomocników Cyfrowych czy jakies inne maszkarony tego tamatu były pisane, przez mój bunt do polityki postrzegania NPC. Cieszę sie, że trochę zawrzało :D Przynajmniej było o czym rozmawiać :D Chociaż do tej pory wzbudzają we mnie nerwową linkę to i tak jest to nadal "zjadliwe" w KW. Zwłaszcza teraz.

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 21 mar 2017, 14:21

Nie rozumiem toku rozumowania, Szanownej, pomimo, że bardzo się staram. Jak już się buntować, to do końca z jakimiś efektami, ofiarami śmiertelnymi... :P A nie Szanowna przychodzi, aby sobie zagotować wodę na kawkę. :D :D

Marietta della Veronese

Postautor: Marietta della Veronese » 21 mar 2017, 16:31

Euzebiuszu, uważasz, że powinnam wtedy buntować się na tyle, by mi żyłka pękła i to jeszcze w okresie wakacyjnym ? :D
Aż tak poświęcać się nie będę. I tak już miałam obrzydzenie do jednej osoby.

Wiem też, że jak paręnaście razy zagotuje się samą wodę,po czym zaleje się nią kawę, napój jest mętny i niesmaczny,...cóż lubię taką kawkę robić nieprzyjaciołom. :D Miałabym jeszcze pluć do niej ? :D

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 22 mar 2017, 0:53

Ależ Marietto, twe żyły są dla mnie bardzo cenne i nie powinnaś doprowadzać, aby pękały. Jedynie możesz pękać ze śmiechu, czego Ci szczerze życzę. :D

Obrzydzenie to straszna rzecz. Ty masz do jednej, a ja mam znacznie dłuższą listę, ale chyba nie będziemy się licytować, komu należy spuścić łomot? :D :D Takie nagłe turbulencje podczas przelotu. :D

Marietto, a ja słyszałem, że cudza ślina zdrowa jest, więc uważam, że powinnaś zawsze pozostawiać cząstkę siebie w kawie dla twych ulubieńców/ulubienic. Zapewniam Cię, że nawet tego nie zauważą i wypiją z ogromną rozkoszą życząc Ci zdrowia. :D :D

Marietta della Veronese

Postautor: Marietta della Veronese » 27 mar 2017, 21:49

Euzebiuszu z Cezarei , dzięki twoim powyższym słowom, pękam ze śmiechu. Dziękuję. :D

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 28 mar 2017, 1:31

Dużo ludzi mi mówi, że potrafię poprawić humor, pomimo mego bardzo irytującego charakterku. :P

Także cieszę się, że się cieszysz. :D

Wróć do „Inkunabuł Wurstlandzki”