Mózgowa działalność mikroświatowa

Dawny Królewski Uniwersytet
Edukacja, ochrona dzieł i wsparcie twórczości mieszkańców.

Moderator: Ludwik Bourbon

Euzebiusz z Cezarei

Mózgowa działalność mikroświatowa

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 20 mar 2017, 2:39

Obrazek

Mikroświat jest zbudowany z ludzi z mózgami różnie rozwiniętymi. Niegdyś w mikroświecie tworzył niejaki Paweł Zanik zwany żartobliwie przez jego przeciwników jako "Zanik Mózgu". Otóż, od tego właśnie sformułowania powstaje nowa klasa ludzi wchodzących do mikroświata, czy już raczej wychodzących z mikroświata.

Nad kryzysami się pochylający ludzie wciąż skaczą sobie do gardeł, iż coś jest zawsze nie tak, jakby sobie tego życzyli. Świat nigdy nie był doskonały, bo gdyby był doskonały, to wszyscy by popadli w kompleksy i w ogóle nie wychodzili z domów bojąc się o swoje jestestwo.

Tak też się dzieje, że Ci, co widzą problemy, to wychodzą z założenia, że lepiej problem ominąć czy też jakoś go usunąć i dążyć do pewnego rodzaju porządku ustalonego przez lewą półkulę mózgu, a jaki to ma być porządek, to podpowiadają człowiekowi różne czynniki takie jak na przykład zdolność do używania lewej bądź też prawej półkuli mózgu.

Wówczas zaczynają się schody mające niezliczoną ilość stopni, a żeby wejść na szczyt, to trzeba wykształtować w sobie coś, co się nazywa rozumem, czyli umiejętnością używania dwóch półkul mózgu, a raczej umiejętności kooperacji pomiędzy dwoma półkulami.

Zawsze się dąży do tak zwanego złotego środka, czyli właściwego używania mózgu, do czego wręcz się nawołuje oraz zachęca chyba już na każdym kroku. Istnieją w przyrodzie również procesy zwane nadużyciami rozumu oraz niedoborem rozumu, które zachodzą w każdym społeczeństwie składającym się z ludzi.

Zachodzą w mikroświecie poważne anomalia, gdzie lewa bądź prawa półkula zaczyna dogorywać i zaczyna się całkowita ekspansja tylko jednej z półkul, gdzie dany osobnik czy też osobnik płci żeńskiej zaczyna jeździć z zawsze lewo bądź prawo skrętem przez mikroświat, co jest dość niebezpiecznym zabiegiem czy też eksperymentem na ludziach. Dlatego ważna jest umiejętność używania półkuli lewej oraz prawej, bo jeżeli ktoś pokłada swój byt, egzystencję, tymczasowy przystanek na tylko jednej i nadużywa jej, a drugą wysyła na urlop, bo tak wygodniej, to znaczy, że liczba jeden dla danego osobnika istnieje, a dwa już nie, bo to już nie jego/jej zakres pojmowania.

Dochodząc do zakresu, który można zwiększać bądź zmniejszać, staje się przed oczywistym dylematem, który przez kręgi lewicowych dygnitarzy politycznych jest często sprowadzany do długości męskiego prącia, polegającym na włożeniu czy też wyłożeniu, a matematycznie sprawę ujmując, na dodaniu czy odjęciu. W drodze ewolucji powstały także inne działania takie jak mnożenie, dzielenie, potęgowanie, pierwiastkowanie i tak dalej, a istota działalności mikroświatowej polega tak naprawdę na umiejętności wykonywania działań. Potem dopina się do tego jakieś ideologie polityczne, doktryny za nimi stojące, a potem zbiera się wokół nich tak zwany lud i ten lud zaczyna się panoszyć popadając we wcześniej wspomniane działania względem siebie i innych inniejszych od jeszcze bardziej inniejszych tworząc pewien ciąg zdarzeń, którym jest przypisany kolejny ciąg działań, a na końcu tego ciągu siedzą najwięksi myśliciele i się zastanawiają - o chuj im wszystkim chodzi?

Wróć do „Inkunabuł Wurstlandzki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron