Nowiny z mikroświata

Usiądź przyjacielu i opowiedz swoją historię

Moderator: Karczmarz

Euzebiusz z Cezarei

Re: Nowiny z mikroświata

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 06 kwie 2017, 3:30

Was tak, to prawda i jakoś mi z tym niedobrze, ale kto by się wymiotami przejmował. :P

Przechodząc już do meritum. Niejaki towarzysz Otto von Teller z Pustkowi Winków popełnił artykuł http://www.pustkowia.org/article/325, który przedstawia Królestwo Wurstlandii w pozytywnym świetle na tle tak zwanych Bialenii, Garapenii czy Abchazji, które, jak to ujął w swej tezie, są krajami, które jeżeli będą stawiały na swym piedestale "stworzenie forum dyskusjnego i czasem strony internetowej, a nie będą celować w tworzenie więzi i kultury swoich wirtualnych domów, to za parę lat Sarmacja, Dreamland i Teutonia wciąż będą istniały, ale nikt nie będzie pamiętał o Bialenii, Garapenii czy Abchazji...".

Pozostawiam do dyskusji, o ile to kogoś interesuje. :)

Awatar użytkownika
Ludwik Bourbon
Arystokrata

Postautor: Ludwik Bourbon » 06 kwie 2017, 6:53

A czy to nie prawda z tą naszą Wurstlandią? Sam jesteś tego dobitnym przykładem, że chętnie tu wracasz.
ObrazekObrazek

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 06 kwie 2017, 8:04

A zrozumiałeś Ty w ogóle artykulik tego kogoś?

https://www.youtube.com/watch?v=pwQTHsMSDF8

Wyszyński namawiał ludzi do głosowania na tego towarzysza z powyższego filmu. Wkłada do mikroświata nazwisko realne powiązane z komuchami i ja mam tu chętnie wracać? Ty naprawdę sądzisz, że ja nie znam tych zagrywek tego stęsknionego towarzysza von Tellera do czasów, kiedy zabijał tych, co mu nie pasowali na forum.mikronacje? Pamiętam jak mówił, że macie być tacy jak MY, te jebane MY, które później zjadło Markusa Vilandera, a potem Lazarusa Vilandera na śniadanie, bo się wyróżniali z tłumu. Nie toleruję Was w ogóle i stąd me mącenie, bo tym, co Wy robicie to się po prostu brzydzę!

Von Teller niech weźmie się do porządnej roboty, a nie wykorzystuje chorą wiedzę wyniesioną ze studiów w mikronacjach tak jak ten skurwiel Radziecki. Ten śmieć był w stanie użyć mego realnego imienia i nazwiska, kiedy przypomniałem mu o opublikowanej przez niego samego pracy dyplomowej ze świata realnego na forum.mikronacje. Był w stanie posłużyć się do mego szkalowania w świecie realnym tak jak to robili te jego czerwone towarzysze i teraz te całe czerwone kurewstwo na mnie usiadło, że ja ich szkaluje? Ja Was kurwa zabiję jak wjebiecie się w moje realne sprawy, czy to jest dla Ciebie jasne, towarzyszu Bourbon?

Wykurwiaj mi z tą Waszą Wurstlandią!!!

Awatar użytkownika
Villemo Maiden
Mieszkaniec

Postautor: Villemo Maiden » 06 kwie 2017, 17:56

Hahahaha :lol: Aby zrównać się z poziomem tych komentarzy muszę położyć się ze śmiechu na podłodze :lol:

Normalni ludzie jak czegoś nie tolerują to sobie zmieniają towarzystwo, a nie czekają na wdeptanie w ziemię.

Ten śmieć był w stanie użyć mego realnego imienia i nazwiska, kiedy przypomniałem mu o opublikowanej przez niego samego pracy dyplomowej ze świata realnego na forum.
Hahahahahaha :lol: Jakże on śmiał? No chyba jakiś niepoważny jest. To on nie wie, że prawo do wyciągania realnych smaczków ma tylko Waść? :lol:

Taki badass... 8-)

Obrazek
(-) Villemo Charlotta Maiden
Sołtys wsi Grastenholm w Guberni Wurststadzkiej

Marietta della Veronese

Postautor: Marietta della Veronese » 18 kwie 2017, 19:45

Po długim siedzeniu za biurkiem w Barwaldzie, mogę tych wypocin nie zrozumieć, za co przepraszam, aczkolwiek...
poniekąd rozumiem WE Talerza, który powoływał się na cytat realnej postaci. Dawniej, gdy Wurstlandia była potęgą, ja jako kanclerz departamentu kultury i nauki, starałam się tworzyć takie miejsca, wydarzenia itp, by mieszkańcy wracali z przyjemnością. Pragnęłam, aby uciekali nie tylko od realiozy, ale również by nie traktowali Wurtslandii jako obowiązkiem w codziennym korzystaniu z dobrodziejstw internetu. Wurstlandia swym dorobkiem kulturalnym, śmiało może się pochwalić. Już wiele lat temu ukształowaliśmy swoją tożsamość. Brawo MY! :D

Nawiązując do pracy naukowej. Pamiętajmy jednak, że nie powinniśmy łączyć sfery wirtualnej z naszym prawdziwym życiem. Moim zdaniem nie powinno się tak bezpodstawnie i bez pozwolenia podawać prawdziwych personalii w pisaniu treści naukowych , zwłaszcza, że dotyczą internetu. :)

P.s Wiem, że nikogo to nie obchodzi, jednakże przepraszam za błędy ortograficzne i stylistyczne. Oczy już mi się kleją ze zmęczenia, a mózg wolniej myśli, niż piszą ręcę. :p

Wróć do „Karczma Złoty Sierp”