Jesli chcesz być mieszkańcem...

Usiądź przyjacielu i opowiedz swoją historię

Moderator: Karczmarz

Awatar użytkownika
Windsor
Mieszkaniec

Re: Jesli chcesz być mieszkańcem...

Postautor: Windsor » 19 cze 2016, 15:57

Ja również witam Panicza Windsora na ziemiach Wurstlandzkich ;)

Wasza Królewska Mości,

zawsze pokorny sługa, dziękuję za powitanie!
Witaj Windsorze,
choć Lutherzy nie zasłynęli w Wurstlandii i nazwisko te zapewne nie obiło Ci się o uszy, ale dawniej byłem Vilanderem i dane mi było poznać członków twego rodu. Może napiszesz ciut więcej o twojej koligacji z ś.p. Edwardem bądź Charlesem? Cóż się stało z tym drugim znamienitym Windsorem?
Zacny Dorianie,

Edward Windsor był mi dziadkiem. Charles ojcem, który zginął podczas ataków piratów na Hestię, kiedy nasz ród został pozostawiony bez opieki żołnierzy z lądu. Choć walczyliśmy dzielnie, przeważające siły piratów zniszczyły naszą siedzibę rodową. Moja matka, trzymając mnie blisko piersi uciekła z wyspy łódką wielkości łupiny! Chyba tylko dzięki temu mam okazję oglądać jeszcze ten świat... Niestety zmarła jakiś czas temu, jej niewielki grób znajduje się w Barwaldzie, mam jednak nadzieję sprowadzić w godne jej miejsce, na Hestii.
(-) Albrecht Windsor

Kanclerz Towarzystwa Heraldycznego Królestwa Wurstlandii
Poseł Sejmu Walnego Królestwa Wurstlandii

Awatar użytkownika
Aleksander Cadogan
Mieszkaniec

Postautor: Aleksander Cadogan » 19 cze 2016, 18:52

Witaj Paniczu Windsorze, miło, niezmiernie miło Cię widzieć wśród nas !
(-) wiel.Aleksander Cadogan
Doradca Królewski w Departamencie Sprawiedliwości
Poseł na Sejm Walny

Awatar użytkownika
Dorian Luther
Mieszkaniec

Postautor: Dorian Luther » 19 cze 2016, 19:54

Posmutniał na wieść o śmierci kolejnego Windsora.
Niechaj światło Wursta prowadzi Charlesa w zaświatach.

Kiedy zamówił kolejkę trunków dla biesiadujących przy tym stole, zagaił ponownie Albrechta.
Nie chciałbyś może Windsorze dołączyć do poselstwa Sejmu Walnego? Twoi przodkowie ochoczo uczestniczyli w życiu politycznym kraju i wiele słynnych ustaw wyszło spod ich pióra. Może i ty również sprawdziłbyś się w tym aspekcie.

Awatar użytkownika
Villemo Maiden
Mieszkaniec

Postautor: Villemo Maiden » 19 cze 2016, 22:32

- Witaj Drogi Albrechcie. Jakże milo patrzy się na powrót do naszego królestwa tak zacnego rodu. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.
(-) Villemo Charlotta Maiden
Sołtys wsi Grastenholm w Guberni Wurststadzkiej

Awatar użytkownika
Windsor
Mieszkaniec

Postautor: Windsor » 21 cze 2016, 23:08

Nie chciałbyś może Windsorze dołączyć do poselstwa Sejmu Walnego? Twoi przodkowie ochoczo uczestniczyli w życiu politycznym kraju i wiele słynnych ustaw wyszło spod ich pióra. Może i ty również sprawdziłbyś się w tym aspekcie.

- Zacny Dorianie, niestety, zdaje się że Marszałek Sejmu stwierdził mało wspaniałomyślnie, że dosyć ma już pupili pod swym okiem i nie przyjął mej kandydatury. - Albrecht uśmiechnął się pod nosem. - Mam jednak wielką nadzieję, że para Królewska zezwoli mi na służbę w Marynarce Wojennej. To dla mnie najlepsza droga służenia Ojczyźnie, jak sądzę. Mam doświadczenie w dowodzeniu niewielkimi załogami, a i stolarki morskiej uczyłem się od bogobojnych sług Wursta.
- Witaj Drogi Albrechcie. Jakże milo patrzy się na powrót do naszego królestwa tak zacnego rodu. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.

- Dzień dobry zacna i piękna! Miło spotkać się z pięknymi przedstawicielkami naszej społeczności. - Albrecht pokłonił się.
(-) Albrecht Windsor

Kanclerz Towarzystwa Heraldycznego Królestwa Wurstlandii
Poseł Sejmu Walnego Królestwa Wurstlandii

Awatar użytkownika
Vanessa Vilander
Mieszkaniec

Postautor: Vanessa Vilander » 22 cze 2016, 13:11

Ja również mam chęć pozostania mieszkańcem i pomóc w odbudowie mojej starej ojczyzny.Drodzy mieszkacy chciałabym też pozostac przy nazwisku Vilander, wiem że to nadal sie zle kojarzy,ale niebedziecie mieli nic przeciwko.Swoją osoba postaram sie z całych sił by odbudować nasz kraj.

Awatar użytkownika
Jan Kmicic
Król

Postautor: Jan Kmicic » 22 cze 2016, 13:15

Oczywiście, że nic nie mamy naprzeciw temu. Nazwisko nazwiskiem, ale Twoje imię zapisało się złotymi zgłoskami w historii Wurstlandii. Po za tym powszechnie wiadomo, że byłaś żoną Waldemara, który z tego co pamiętam nie rozrabiał za bardzo (przynajmniej na trzeźwo) ;)

Awatar użytkownika
Acivals Rodin
Mieszkaniec

Postautor: Acivals Rodin » 25 cze 2016, 11:28

Vanesso, twa obecność w Królestwie Wurstlandii jest jak rozwianie ciszy wśród najstarszych mieszkańców. Liczą się Twoje czyny. Nie bierzesz odpowiedzialności za członków swego dawnego rodu. Twe imię doskonale napełnia stare, miłe wspomnienia.
(-) Acivals Rodin
ObrazekObrazek
Zważ to dusza moja,i zamknij drzwi swoich zmysłów, abyś mogła usłyszeć, co w tobie mówi twój Pan i Bóg.

Awatar użytkownika
Dorian Luther
Mieszkaniec

Postautor: Dorian Luther » 25 cze 2016, 11:47

Vanesso, jesteś jedynym żyjącym i niewydziedziczonym członkiem Vilanderów, zaś wszystkie kontrowersyjne postaci już go nie noszą. -spojrzał przez moment po sobie i uśmiechnął się- Tak więc bez obaw możesz nosić to nazwisko.

Awatar użytkownika
Dorian Luther
Mieszkaniec

Postautor: Dorian Luther » 26 cze 2016, 19:42

Zamykam ten temat, pierwotnie przeznaczony do zgłaszania się na mieszkańca.

Zgłaszanie obywatelstw odbywa się teraz tutaj.

Wróć do „Karczma Złoty Sierp”