Poszukiwania łodzi rybackiej

Obiekt wojskowy. Stocznia produkująca statki do celów wojskowych.

Moderator: Jan Kmicic

Awatar użytkownika
Kapitan Harold
Posty: 16
Rejestracja: 04 lut 2017, 0:40

Poszukiwania łodzi rybackiej

Postautor: Kapitan Harold » 04 lut 2017, 14:20

Obrazek

Kapitan Harold otrzymawszy od Krwawego Kapłana specjalnie sporządzoną miksturę dostał specjalne zadanie, aby dostać się do portu rybackiego i znaleźć dogodną dla siebie i swoich ludzi łajbę rybacką. Oczywiście kapłan zadbał o to, aby Kapitan Harold nie rzucał się w oczy i przebrał go za typowego mieszczanina.

Obrazek

Kapitan Harold upatrzył sobie łódź, a na niej siedział niczego niespodziewający się rybak.

Ho, ho...Tam na pokładzie! - zwrócił się do rybaka.

Awatar użytkownika
Kapitan Harold
Posty: 16
Rejestracja: 04 lut 2017, 0:40

Re: Poszukiwania łodzi rybackiej

Postautor: Kapitan Harold » 04 lut 2017, 18:35

Obrazek

Upatrzony przez Harolda rybak mył pokład swej łajby, która się strasznie zapaskudziła od ryb, które złowił i nie dosłyszał wołania Harolda. W tym momencie, kapitan w przebraniu sięgnął do kieszeni po miksturę otrzymaną od Krwawego Kapłana. Nasączył nią niewielką tkaninę, zbliżył się do myjącego górny pokład rybaka, który nie poczuł, że ktoś wszedł na łajbę i zaczyna się skradać względem niego. Szybkim ruchem ręki kapitan przyłożył nasączoną tkaninę w okolice nosa i ust rybaka, a ten po chwili stracił przytomność i jego kończyny stały się bezwładne.

Kapitan widząc rybaka leżącego i nieruszającego się, szybko odwiązał cumy i odpłynął wraz ze swymi pomagierami, którzy byli ukryci w wodzie w razie gdyby substancja od kapłana nie zadziałała jak należy i trzeba byłoby rybaka potraktować w mniej przyjemny sposób.

Na szczęście wszystko się powiodło i zmierzali powoli do niewielkiego okrętu pirackiego po bomby dla bombardierów, którzy wsiedli do łodzi rybackiej wraz z kapitanem.

Otrzymawszy wystarczającą ilość bomb od swych braci wyznaczyli kurs na niedawno zwodowany okręt Floty Królewskiej, który stacjonował w pobliżu przystani rybackiej.


Obrazek

Podpłynęli do przepięknego okrętu należącego do Armii Królewskiej i obrzucali go bombami. Okręt piracki oddalił się od całego zajścia pozostawiając kapitana Harolda z bombardierami na pastwę losu, ponieważ otrzymali rozkaz zatopienia jednostki należącej do Armii Królewskiej i mieli rzucać bombami tak długo, aż im się nie skończą. Potem mieli uciekać na własną rękę przed ewentualną strażą królewską, a najlepiej jakby popełnili samobójstwo.

Awatar użytkownika
Krwawy Kapłan
Posty: 56
Rejestracja: 03 lut 2017, 16:16

Re: Poszukiwania łodzi rybackiej

Postautor: Krwawy Kapłan » 05 lut 2017, 2:41

Kapitanowi Haroldowi wraz ze swoimi pomocnikami udało się zatopić okręt Floty Królewskiej. Spoczął już na dnie oceanu.

Obrazek

Kapłan wydał polecenie najbliższej jednostce pirackiej popłynięcia po kapitana Harolda i jego bombardierów oraz zabranie ich z łajby rybackiej. Zostawiono na niej wciąż nieprzytomnego rybaka na otwartym morzu. Jednostka piracka odpłynęła w nieznane.


Wróć do „Stara stocznia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron